Телефонуйте: (096) 533-85-79

(0342) 77 77 77схема проїзду

Містечко «Калинова слобода» спроектоване таким чином, щоб максимально поєднати комфортність помешкань і зручність міжбудинкового простору. Тож особлива увага приділена обладнанню будинків. Зокрема, у всіх під’їздах стоять сучасні 8-місні швидкісні ліфти «Отіс» і міцні двері з домофоном.
У квартирах встановлені броньовані двері «Аплот» українського виробництва та 5-камерні вікна з енергозберігаючим 2-камерним склопакетом і надійною фурнітурою фірми «Мако». Комфортне проживання забезпечує система «тепла підлога» у кухнях і ванних кімнатах.
Припаде новоселам до смаку і комфортне планування квартир – просторі вітальні площею до 20 кв.м., великі кухні (18–25 кв.м.), гостинні холи площею до 12 кв.м. і просторі балкони та лоджії (до 7 кв.м.) з панорамним склінням. Трикімнатні квартири для зручності мешканців обладнані двома санвузлами.
На прибудинкових територіях висаджені сотні молодих дерев і декоративних кущів. Зелені газони завжди доглянуті, тому милують око яскравими кольорами аж до пізньої осені. Триває благоустрій відпочинкової зони найбільшого у містечку озера. Тому тут затишно почуваються не лише мешканці, а й різна живність: співочі та водоплавні птахи, видри й ондатри.
По всій території «Калинової слободи» прокладені комфортні прогулянкові алеї та велосипедні доріжки. Облаштована велика кількість сучасних дитячих майданчиків з оригінальними атракціонами. Поруч є сучасний стадіон для міні-футболу із синтетичним покриттям і якісним освітленням. Також у другій черзі «Калинової слободи» споруджені два баскетбольно-волейбольні спортмайданчики. Крім того, планується відкриття великого тренажерного залу і фітнес-центру, а також встановлення комплексу сучасних вуличних тренажерів.
Одним словом, на новоселів «Калинової слободи» чекають не просто комфортабельні квартири, а цілісне затишне середовище, де є все для того, щоб насолоджуватися життям.

Ліцензія: #АЕ290506 від. 16.05.14 р.

(с) Ярковиця, 2014